|
|
| muskarin- 07.07.2014 17:49:33 | 80.94.50.179 |
| alex, vyborne video |
|
|
| ludfan- 07.07.2014 14:45:20 | 109.230.13.11 |
| Ako hovorà môj Äeský kamarát po piatom pive "Pánové, otevÅ™eme nacionalistické okénko." |
|
|
| udrzbar- 07.07.2014 13:01:43 | 195.49.189.48 |
|
|
|
| ook- 07.07.2014 12:40:15 | 91.127.165.212 |
| to uz je to teplo ? |
|
|
| pusi- 07.07.2014 11:41:32 | 109.230.34.151 |
| starý dobrý leopold. to estimovanie je myslÃm oficialne nad 10 mil teraz plus milióny odrezaných rúk. |
|
|
| ook- 07.07.2014 11:34:24 | 91.127.165.212 |
|
aha tak je to ovela sofistikovanejsie ;), a ma to dokonca viacnasobny rozmer a uz to bezi prvy rozmer - upload videa manualov - to je ten profi mod a druhy upload rodinne video kde 3 strana ho s pristupovym kodom moze pozerat - uz kontaktovali v USA nejaku komunitu 15tis akýchsi babtistických ci akých kostolov, co maju obrovsku mailovu databazu a cez nich teraz skusaju a ze uz maju 10.000 predplatitelov za 10 eur a 100.000 pasivnych uzivatelov. teraz sa hlada niekoho, kto to kupi za miliony ;) clovek co to robi vie, ze pocitac je taka krabica s tlacitkom a vie, ze na internete sa daju najst topky.sk a porno. To bude asi ta najpodstatnejsia podmienka + ze to skusa na trhu kde je 300 000 000 ludi. Takze nakoniec na to, aby sa dostal za vodu nebude potrebovat ani eu dotacie, stacia hlupaci z usa. |
|
|
| snappah- 07.07.2014 11:24:27 | 91.127.110.78 |
|
|
| ook- 07.07.2014 11:14:26 | 91.127.165.212 |
|
niekto tu spominal, ze naivita pri biznise. Tusim khai. Myslim, ze mam vitaza. Vcera mi clovek mimo IT povedal o tom, ze ma kamarata, ktory je presvedceny, ze rozbieha neuveritelny start up v usa. Idea je, ze mozes vkladat videa na web stranku. Chvilu som mal dojem ze si tobi prcu, ale nie. Ono je vtipne, ze sa vobec nebudem cudovat ked sa dozviem za rok ze mu to strasne zarobilo pretoze na to ziskal milionovu podporu z eurofondov ;) |
|
|
| khai- 07.07.2014 05:05:48 | 162.112.18.16 |
|
http://en.wikipedia.org/wiki/Leopold_II_of_Belgium Leopold extracted a fortune from the Congo, initially by the collection of ivory, and after a rise in the price of rubber in the 1890s, by forcing the population to collect sap from rubber plants. Villages were required to meet quotas on rubber collections, and individuals' hands were cut off if they did not meet the requirements. His regime was responsible for the death of an estimated 2 to 15 million Congolese. ffffuuuuu |
|
|
| ook- 06.07.2014 13:02:30 | 91.127.165.212 |
| turecka krava |
|
|
| khai- 06.07.2014 12:21:36 | 121.74.161.109 |
| namotal som sa na modernych surealistov, vselijake "disturbing" podivnosti ale z nejakeho dovodu je toto uplne najviac http://www.raycaesar.com/gallery/2013/1 nsfw pre konzervativne pracovne prostredia. |
|
|
| udrzbar- 06.07.2014 11:41:14 | 89.173.3.32 |
| vagina pectoris |
|
|
| y@mob- 06.07.2014 10:12:51 | 85.162.136.210 |
| Pes ktory steka neje egrese. |
|
|
| snappah- 06.07.2014 00:53:00 | 195.91.10.179 |
| norsky vlk |
|
|
| ook- 05.07.2014 23:23:26 | 91.127.165.212 |
| morsky tlk |
|
|
| khai- 05.07.2014 23:13:24 | 121.72.181.98 |
| fuu to som netusil ze to takto frci, z toho co som videl posledne vianoce to bolo o tom istom vsade, kazda krcma a supermarket mali len leziak v 20 verziach ale je mozne ze to bolo len tym ze relativne daleko od bratislavy. ta excelova tabulka je BRUTAL. |
|
|
| chch- 05.07.2014 22:28:13 | 217.73.23.116 |
| frank si natrel |
|
|
| ook- 05.07.2014 20:12:06 | 91.127.165.212 |
| ano tour de france v anglicku |
|
|
| chch- 05.07.2014 19:58:18 | 217.73.23.116 |
| hej, mne to bolo tiez divne, ked som sa zapojil do sledovania asi 2 hodiny pred finisom, ze wtf ? ale zjavne prolog sa ide v cudzej krajine |
|
|
| ludfan- 05.07.2014 19:27:16 | 109.230.13.11 |
|
Som bol v Cambridge tento tyzden a tam boli napisy, ze bude dnes zavrete kvoli Tour de France. Tak som logicky usudil, ze im z tych bicyklov uz drblo a zacala tam byt in cestna cyklistika, a vsetci budu pozerat Tour de France, lebo football ich uz nebavi.
Potom sedim na letisku a kukam v TV priamy prenos z toho ako sa Sagan zenie po ulickach po ktorych som sa tri hodiny predtym trmacal cestou na stanicu s kufrom na koleckach. Az vtedy mi to doslo. Out of the loop. |
|
|
| ludfan- 05.07.2014 19:19:32 | 109.230.13.11 |
| please bait |
|
|
| efha- 05.07.2014 10:07:43 | 85.70.137.128 |
| tuna ta excelova tabulka? o_O |
|
|
| snappah- 05.07.2014 09:58:20 | 95.102.19.205 |
| khai: v BA je 5-7 minipivovarov, viem o 3 krcmovaroch. Velmi fici Stupavar (kusok za Ba), pokial viem, nestihaju plnit dopyt. Obrovsky boom je v CZ. Ostatne mapa pivovarov hovori sama za seba. Je to mix velkych, strednych aj malych, stovky. Minipivovar si vies sam nakonfigurovat a dovezu ti ho. Normalna industry. Potom uz zjavne zavisi iba na recepte, pozornosti a skusenosti.) |
|
|
| khai- 05.07.2014 02:30:55 | 121.72.211.60 |
| pivo je bez principialne lahka vec :) su okolo toho 2-3 veci na ktore potrebujes (ak chces "komercnu" kvalitu) mat spravne naradie. cistota, chladenie a kvantita. kamarat tu robi pivo z 20l plastoveho "brewing kitu" a je to relativne okej, jedine co tomu chyba je karbonizacia, ie pivo je trocha "flat" na moj vkus. co je tazke je zohnat peniaze na 3-4 nerezove 400l+ fermenters (slovensky?) lebo potrebujes konzistenciu a kvalitu, distribuciu, sudy, flaskovanie a pod. ie na pivarni je najtazsia vec zaciatocna investicia. rozpraval som sa s chlapikom ktory robi pivo doma v garazi v malom a recept na uspesne varky posiela do pivarne na juznom ostrove ktora mu na zakazku podla toho receptu urobi pozadovanu kvantitu a vedia mu to aj flaskovat. flaskovanie (flaskovacia linka) je jedna z tych veci ktore su dost financne narocne ak to chces robit sam. tunak to dost leti, pred rokmi dost masturbacno hipstersky, teraz sa to vykrystalizovalo do malych pivarni ktore vedia co robia. ci profituju neviem. zaujimava kombinacia je mat krcmu kde predavas tucty typov piv, 10+ druhov sudovych a pod a v ramci krcmy mat pivovar, ie ludia doslovne sedia hned vedla antikorovych cisternach. predpokladam ze to rozlozi riziko, ie ak varis na hovno pivo tak aspon zarabas peniaze z predaja piva od niekoho ineho. tu su take 2 krcmovary :) very beer, much hipster. bez zartu, brady, strikovane svetre, namornicke tetovacky a prechmelovane pivo s 9% alkoholom. |
|
|
| ook- 04.07.2014 22:54:12 | 91.127.165.212 |
| yuran - ale tak to mas ked sa pozries okolo seba na uspesnych sk podnikavcov najlepsiu kvalifikaciu. |
|
|
| y@book- 04.07.2014 22:25:06 | 89.173.50.116 |
|
90% tych ludi co nosia tie bagristicke sluchatka nepoznam ani len po mene. Mne dokonca uniklo aj to, ze khai nema dom v centre kam sa steloval lebo doprava, skola, atd. Inak rozmyslam, ze by som si otvoril pivovar. Ma to uz len jedinu chybicku krasy, ze okrem pitia piva nemam o tom ani len paru. Idem si do pivnice po pivo, debili :D |
|
|
| khai- 04.07.2014 21:56:42 | 121.72.211.60 |
| preto nikto z nas nevlastni alebo nerobi pre multibilionovu firmu ktora definuje estetiku a trend v sub-triede luxusnej elektroniky. zatlieskajme si sami sebe ze ako hrdo stojime na vyssom esteticko etickom chodiku ludstva. len cez weekend ale, medzi pondelkom a piatkom nemam aspon osobne ja na tlieskanie cas lebo robim "9 to 5" pre inych za peniaze ktorymi splacam hypoteku za dom mimo centra a vecer som vymlety. debili :D |
|
|
| chch- 04.07.2014 16:59:25 | 194.1.157.155 |
|
|
|
| udrzbar- 04.07.2014 16:58:44 | 195.49.189.48 |
| stream vs. dl - nejake cisla od nielsen, ziadne prekvapko, uz sme to tu mali |
|
|
| efha- 04.07.2014 13:40:37 | 195.122.195.194 |
| ja som myslel, ze takyto prvoplanovy product endorsement sa robil v 80s/90s, nie v 2012 ... na cielovku pre ktoru robim kulturu (a ktora je alergicka na oznacenie 'hipster' :) by toto fungovalo v roku 2012 presne opacne ... |
|
|
| chch- 04.07.2014 12:48:15 | 194.1.157.155 |
| hahaha, dost smiesne, ako to vyzera nahovno, ked nie su na usiach. niet nad stuple. |
|
|
| udrzbar- 04.07.2014 12:11:02 | 195.49.189.48 |
| len taka drobnost - Chrome 37 might have the Offline Cache Mode activated by default, displaying the last saved copy |
|
|
| khai- 04.07.2014 12:10:16 | 121.74.185.157 |
| to je z roku 2012, ak by to niekomu uslo. |
|
|
| khai- 04.07.2014 12:09:49 | 121.74.185.157 |
| http://beatsbydre.edublogs.org/2012/10/24/top-50-hottest-celebrities-wearing-beats-by-dre-headphones/ |
|
|
| udrzbar- 04.07.2014 10:26:06 | 195.49.189.48 |
| ... som to spominal uz niekolko krat - v case nastupu "ipod" som najviac bielych sluchadiel vidaval v neznych uskach ucnic cestujucich rano vlakom z dolnej zeme do ba. |
|
|
| udrzbar- 04.07.2014 10:24:57 | 195.49.189.48 |
| speedie> akvizicia ved. |
|
|
| muskarin- 04.07.2014 10:05:36 | 95.102.12.4 |
| len pre upresnenie, minuly rok beats mania v turecku este nebezala. takze "nieco" sa stalo za poslednych 12 mesiacov ;]] |
|
|
| muskarin- 04.07.2014 09:37:45 | 95.102.12.4 |
| kajo, sak ja viem. len som na chvilu onemel, ked som sa kracajuc po tureckej trznici zrazu ocitol pred pyramidou krabic beats ;] pritom beats predsa nieje posledny vykrik mody |
|
|
| khai- 04.07.2014 07:40:32 | 121.74.185.157 |
| nebud šiši šak marketing predsa. |
|
|
| muskarin- 03.07.2014 21:57:46 | 95.102.12.4 |
|
chch, bol to original beats, aspon co sa vonkajsich znakov tyka. tipujem, ze islo aj o originalny vyrobok, akurat neslo k spotrebitelovi "originalnou"cestou. zaujimave na tom podla mna je, ze preco prave beats. inac, co sa textilnych fejkov tyka, pozornejsi kupujuci rozozna kvalitny vyrobok od smejdu. rozdiel je aj v cene samozrejme. |
|
|
| khai- 03.07.2014 21:53:37 | 162.112.18.16 |
| sak tu bol nejaky clanok o tom ako budu mat lightning konektor. to je cele desirability vsakano. apple by mozno kupili sennheisser ale nikto nerobi fake shitheisser sluchatka lebo to neni fashun a vogue. |
|
|
| chch- 03.07.2014 18:04:02 | 194.1.157.155 |
| v Cine predajca rovno povie, ze toto su fake za 40 usd, a toto su prave za 190. vyber si. |
|
|
| efha- 03.07.2014 17:54:33 | 195.122.195.194 |
| Na Mallorke na mestkom trhu boli Beats sluchatka hned vedla 'zarucene pravych' kozenych opaskov, fake OBEY triciek a rucne vyrabanych mydiel. Chapem, ze fake Beats su pre laika aj po zapojeni tazko rozoznatelne proti originalu (oproti takemu iPhonu), ale priznam sa ze ma to prekvapilo. Odporucal by som Applu vymysliet specialny neskopirovatelny sluchatkovy konektor, vytvorit tak dalsiu walled garden a pascu na penazenky veriacich *g* |
|
|
| chch- 03.07.2014 17:44:53 | 194.1.157.155 |
| speedie: zarucene prave, len to logo je take troska ine, a volaju sa beast ? |
|
|
| muskarin- 03.07.2014 17:23:43 | 95.102.12.4 |
| beats audio je velmi popularne na trhoch v turecku a tak aj oblubenym prazdninovym suvenirom pre deti rozneho veku. suvisi to nejako s apple? |
|
|
| ook- 03.07.2014 14:06:14 | 91.127.185.188 |
|
toto by mohli skusit futbalisti, bolo by to konecne naozaj zabavne |
|
|
| ook- 03.07.2014 14:00:09 | 91.127.185.188 |
| yuran - nieco pre teba |
|
|
| ook- 03.07.2014 13:32:24 | 91.127.185.188 |
| imro - fiha som ani netusil, ze na fakulte architektury je novy odbor. Co to IP network ? |
|
|
| snappah- 03.07.2014 11:57:12 | 195.91.11.245 |
| Imre nemam potuchy. |
|
|
| snappah- 03.07.2014 11:32:31 | 95.102.0.50 |
|
|
|
| older postings |