back to front

meno:
e-mail:
text:
Karol aky?
 

imro- 03.07.2014 10:19:20 | 195.2.244.193
poradte pls: ako sa priblizne pohybuju mzdy na nasom trhu pre IP network architekt? kesenem.

khai- 03.07.2014 08:27:12 | 121.74.188.231
http://www.stuff.co.nz/national/10229216/Maori-Kings-son-avoids-conviction toto je typicka polynezko ostrovna korupcia, nechapem ze ako toto mohlo vobec prejst cez sud. na kontrast ta kamaratka o ktorej som tu hovoril prednedavnom mala natahovacky so sudom kvoli poharu vina. ocakavam ze to niekto dokope k poriadnej spravodlivosti.

snappah- 03.07.2014 00:17:26 | 95.102.0.50
Scumeck Sabottka je fajn. a celkom impressive veci ma za sebou. aspon teda prvych par riadkov toho textu.

udrzbar- 02.07.2014 22:20:53 | 89.173.3.32
keby niekoho zaujimalo, tak

Sony drops list price of Cyber-shot DSC-RX10


khai- 02.07.2014 21:51:13 | 162.112.18.16
http://www.theguardian.com/music/2014/jul/02/secret-jazz-freemason-history-duke-ellington-sun-ra fascinujuce

khai- 02.07.2014 21:30:43 | 162.112.18.16
tu aha nasad si tieto antikvariatne letecke okuliare a postav sa do krikov pred to velke grafitti a kukaj to dialky do lave niekde, nie priamo na mna. cool.

efha- 02.07.2014 18:58:24 | 195.122.195.194
dnes som sa tiez stretol s krasnym menom - pisal som si s chlapikom co sa vola Scumeck Sabottka

udrzbar- 02.07.2014 18:46:05 | 89.173.3.32
xalovi ide karta ;)

snappah- 02.07.2014 18:18:34 | 95.102.0.50
Kondóm sv. Martina

udrzbar- 02.07.2014 17:11:50 | 195.49.189.48
chch> to je len lokalne v ulanoch ;) v BA bude urcite prazdninove pocasie - cez tyzden slnecno a cez vikend bude chcat :)

chch- 02.07.2014 16:46:42 | 194.1.157.155
plavky mate ?

ook- 02.07.2014 16:44:25 | 91.127.185.188
čkanie na gol.


fax - no ved prave.

pusi- 02.07.2014 16:16:45 | 109.230.34.151
soccer veď

udrzbar- 02.07.2014 16:04:07 | 195.49.189.48
aky futbal?

ook- 02.07.2014 14:06:30 | 91.127.185.188
sorry za reload - ;)

chch - neviem ja tomu asi nerozumiem, alebo sa mi na tom paci nieco uplne ine. Ale ano mainstream, ma na ten vcerajsi zapas rovnake reakcie ako ty takze som divny ako vzdy.
Ono ked usa hrat futbal nevie a ani vcera nepredviedlo nic len nudu, ked neratam 15 minut v predlzeni ked zacali kopat okolo seba v nadeji ze by snad. Pozerat sa 90 minut ako si usa nevedia ani prihrat loptu a belgicania maju smolu je dost otravne.

alzirsko/francuzko pre mna 100x lepsi futbal ako vcera.

kokos toto som fakt napisal ja ? Uhorkova sezona asi.

chch- 02.07.2014 14:04:20 | 194.1.157.155
snow: ani nie, pozrel som si celu LM 2014, a teraz skoro cele MS.

ook- 02.07.2014 13:58:21 | 91.127.185.188
chch - podla tvojej reakcie, predpokladam ze asi aj jediny. ;)

chch- 02.07.2014 13:32:14 | 194.1.157.155
dobry futbal si rad pozriem, a vcerajsi Belgicko - USA bol fenomenalny.

y@book- 02.07.2014 10:55:08 | 195.146.135.235
zdanie klame, prave ty chch mi prides ako typek co nie len ze nekuka sportove podujatia, ale nekuka ani televizor =]

chch- 02.07.2014 10:47:25 | 194.1.157.155
snow: ani nie, pozrel som si celu LM 2014, a teraz skoro cele MS.

ook- 02.07.2014 10:41:04 | 91.127.185.188
chch - podla tvojej reakcie, predpokladam ze asi aj jediny. ;)

chch- 02.07.2014 00:39:14 | 217.73.23.116
najlepsi zapas aky som kedy videl, mozem ist spat.

khai- 02.07.2014 00:24:24 | 121.72.173.216
a ja som si pripadal ako sociopat ked som bol nadseny ze mam ~hodinu bez kolegov...

ook- 01.07.2014 12:51:44 | 91.127.185.188
mne je nevolno pri slove kolega, v takom stave neviem primat potravu.

pusi- 01.07.2014 12:30:11 | 109.230.34.151
áno ak máš kolegov tak obed zásadne bez nich. výnimočne s jedným/dnou, ohľadom na organizáciu celého a témy pri stole.

efha- 01.07.2014 10:57:49 | 85.70.137.128
ad obedy - v prahe setriaci pepikovia nedaju dopustit na takmer standardizovane 'menu za 89' (=3.2 eur, polievka, hlavne, maly napoj), ktoremu sa prisposobili aj vsetky cinske/vietnamske bistra apod. mne je ta kultura chodenia na obedy s kolegami z duse neprijemna, vzdy som sa tomu vyhybal - organizacia, vyber restauracie (aka mensieho zla), potom dve hodiny brain-dead kolegovia lebo si kazdy dal vepro knedlo zelo a pivo. to uz radsej ta krabicka z domu, alebo solo-unik niekam na fastfood aby som sa tomu vyhol. momentalne robim v budove uprostred nicoho, mame tam denne 2 polievky s pecivom. vlastne som spokojny ...

na druhu stranu na mallorce som si teraz dal par krat 'menu del dia' za cenu v rozmedzi 7 - 10 eur, co bolo naprikla: predjedlo (bez vynimky cerstvy chleba, olivy a aioli), prve jedlo (salat, polievka, cestoviny, tapas, morske plody), druhe jedlo (ryba, jahnacie, bravcove), dezert (zmrzlina, domaci zakusok, ovocie), chladena voda, domace vino, na zaver panak mandloveho likeru. cez vikendy je to trochu viac opulentne, cena 12 - 15 eur. chapem ze maju 4h siestu (od 13 do 17), ked maju kazdy den toto vsetko zjest a vytravit ...

khai- 01.07.2014 04:39:57 | 162.112.18.16
The climb out of Sa Calobra is 9.9km at 7.1% average; there are plenty of 8-9% sections and one or two 10% ramps about half way up (which you can see coming above you as you climb a couple of hairpins below), and the steepest section comes near the top—immediately after the 270 degree hairpin—at 11-12%. fffuuu

khai- 01.07.2014 04:37:32 | 162.112.18.16
stretol som sa s chlapikom ktory by mi rad dal urobit ios aplikaciu. fasa napad, uzitocna aplikacia, ma investora, dal kvoli tomu vypoved z roboty a pod, obrovsky entuziazmus. vratim sa naspat do kancelarie, jeden google request prve 3 vysledky su itunes na popularne aplikacie ktore robia to iste stvrta linka je na clanok na lifehacker kde robia porovnavacky medzi odhadom 5 podobnymi s tym ze ktora je lepsia.
pochopitelne totalna naivka (je z marketingu) okolo toho ze potrebuje server, web, android verziu, spolahlivu bezpecnost, automatizovane emaily/procesy na resetovanie autorizacie a to su veci ktore som len takto z hlavy vysypal bez rozmyslania. prirodzene ze mi chcel dat podpisat nda. hovorim mu ze ja som web neurobil uz roky nehovoriac o tom ze potrebuje totalne vsetko kryptovat do nebies, tak isto naposledy som robil pre android pred 3 rokmi a on ze by bol velmi rad keby to vsetko urobil :) deadline koniec septembra :) po veceroch lebo mam zamestnanie cez den :)
ja nevim ci som prilis stary pes na tieto veci, hentaka naivita mi pride ako dobrovlne kamikadze, to su ludia lenivi alebo prilis nadseni ze to nevidia? nechapem ako niekto na to kukol a povedal ze fasa napad, tu mas peniaze. lebo podla vsetkeho peniaze dostal. mozno som fakt pristary. aaaanywooo...

efha- 01.07.2014 02:37:11 | 85.70.137.128
back z dovolenky ... skor nez precitam nove prispevky, tak len jedno road-porno foto pre xlx (fotene na nex-5n bez tessar krabicky ako predsadky):


klucove slovo: sa calobra

khai- 30.06.2014 22:02:22 | 162.112.18.16
ch, nemam nic :)

udrzbar- 30.06.2014 10:38:32 | 195.49.189.48

oculus / cardboard



chch- 30.06.2014 09:42:38 | 194.1.157.155
samy sex, karol daj aj ty daco nech sme komplet.

udrzbar- 30.06.2014 09:38:30 | 195.49.189.48
peha na honenie?

chch- 30.06.2014 09:36:15 | 194.1.157.155
pena na zahalenie

ludfan- 30.06.2014 07:20:28 | 193.60.90.99
fena na holenie

snappah- 29.06.2014 10:31:22 | 91.127.178.82
pena na hulenie

khai- 29.06.2014 03:52:01 | 121.72.209.155
ja som sa z placu zacal smiat

snappah- 28.06.2014 20:42:43 | 91.127.178.82
ta treska tykks. to je presne ta situacia, ked neviem, ci sa mam smiat alebo plakat

y@mob- 28.06.2014 18:26:06 | 85.162.91.99
Ryzekove povolanie

ook- 28.06.2014 17:31:33 | 91.127.185.188
treska

khai- 28.06.2014 11:44:26 | 121.72.197.97
v calexe mali male bufety. 10 deka tresky, 10 deka sunky, dva rohliky a mäkké kentky, dakujem dovidenia.

chch- 28.06.2014 06:38:45 | 217.73.23.116
aha, tak to tam potom nema 'kulturu'. ked som zacal pracovat, tak prve dve zamestnania mali zavodnu kantinu, kde sa o 12:00 nahrnula 3/4 budovy, zatuchnuty priestor, smrad chloru a kyslej kapusty, dlhy rad, smalltalk s kolegami, tacku zobrat z regala, pribor, okienko, 'co mate orazene ? nie, nemozete si to vymenit mlady pan, dalsi', nacapovat 'caj', hladat stol, ozdobeny umelym karafiatom, zjest, zaniest tacku do druheho okienka, 'pribor patri sem do kybla mlady pan'.
postupne sa to zmenilo na odchod do dakej restauracie na hotove jedlo, okienko zmizlo, aj mlady pan zostarol, zostala len ta schopnost rychlej a efektivnej organizacie.

khai- 27.06.2014 22:57:27 | 121.72.209.206
musim dotat k tomu ze chodit na obed s kolegami je tunak groteska, 15-20 minut organizacia celej vypravy z kancelarie, emaily, messanger, etc, 5-10 minut postavanie pred budovou o tom ze kde sa ide na obed a cakanie na niekoho kto prave konci meeting a povedal ze na neho mame definitivne pockat, 2-3 zmeny miesta lebo vybrana restauracia nema volny stol, niekoho to prestane bavit (alebo potrebuje ist na postu/kupit nieco) tak sa odlepi od skupiny a nakoniec skoncime v nejakom lacnom azijskom foodcourte kde originalne nikto nechcel jest a trva to hodinu lebo kazdy si objedna jedlo z ineho stanku. medzi tym pridu dalsi kolegovia z druhej skupiny obedarov, prisadnu si pri stol a prirodzene ze cela skupina na nich pocka lebo sak je neslusne odist od stola kde niekto je. toto som zazil tolko krat ze som niekedy doslovne potichu odisiel 15 minut pred obedom aby som sa tomu vyhol.

khai- 27.06.2014 22:41:49 | 121.72.209.206
http://vimeo.com/79306807 toto je strasne fasa. rezervujte si 10 minut.

khai- 27.06.2014 22:30:24 | 121.72.209.206
nuz tunak je to tak ze ludia bud chodia na obed alebo vobec nie. v serato z 6 clenneho ios teamu 2/3 osoby (ku koncu len 1 lebo ten druhy zacal setrit na mortgage deposit), v airnz som odkedy som tam doslovne nebol s nikym inym (=0,nil,null) z teamu na obed lebo bud si nosia obed z domu v plastovej krabici alebo nechodia na obed vobec. pytam sa preto lebo som doniesol kupeny obed za $9.5nzd (~6ëúrœ) a kolega zavistlivo ze joj_to_je_strasne vela_za_obed. musim ale povedat ze take ze polievka, hlavne jedlo a male pivo by tu bolo minimalne ~20nzd a to hovorim o smradlavom kvazi irish pube. pivo samotne je tu min $5, obycajne $7. to s tym historickym standartom mas pravdu ale, tu je standart na obed http://en.wikipedia.org/wiki/Meat_pie_(Australia_and_New_Zealand) ale to je presne s ohladom na historiu obed pre farmarov a robotnikov. polievka sa tu podava takmer vylucne (vynimka euro a mideast restauracie) len v zime.

chapem ze ludia maju hypoteky, manzelku ktorej sa nechce robit tak je doma s 2-3 detmi ale ak mam stravit zivot jedenim zvyskov z vcerajsej vecere alebo nejedenim vobec tak to mozem jebat.

pusi- 27.06.2014 16:58:10 | 109.230.34.151
ad music industry - buzzu je okolo mocne už. hudba bude vždy, obsluhovačov okolo zachraňovať netreba. Vydavateľstvá si ešte stále myslia že staré časy ľahko zarobených miliárd vráti neaký distribučný kanál. peniaze (imho prirodzene) sú v koncertoch a merch (vratane fyz nosičov ktoré sú už de facto merch), ostatné je iba marketing a prípadne príjemné drobné navyše.

pusi- 27.06.2014 16:52:24 | 109.230.34.151
imro áno, všetci jedávajú v centráli kde sú ceny prispôsobené výplatným páskam pracovníkov orange a pod. 8 maki + polievku za 3,50 dáš aj tam, ale ano, iné veľmi nie. khai, aj v okolitych štátoch je obedné menu historický štandard, vrátane nemecka. V berlíne do 5 v pohode, v budapešti aj za 900 forintov. Predáš toho 100, 150 a zarobíš viac ako na 20, 30 porciach za normalnu cenu. Pome robiť na zéland cheap lunch menu place, najlepšie chain :)

pusi- 27.06.2014 16:45:12 | 109.230.34.151
u más dole v Zore (staré mesto ale nie biz alebo tour časť) za 3,50 hlavné jedlo (3 možnosti, jedno z toho bezmesa) a polievka (2 možnosti, z toho jedna vždy dobrý hovädzí vývar). výhoda bývať v malom meste :)

snappah- 27.06.2014 12:05:25 | 78.98.52.16
ad obed: v dome mame restiku, menu 1 polievka, na vyber 3 jedla. spolu s malym pivom max 4.50. tak som zlenivel, ze uz chodim iba tam. ma to este jednu super vyhodu: ked mam chut na capovane pivo k domacemu jedlu, je to zalezitost tak 2 minut. ked sa raz odtialto budeme stahovat, taketo miniveci, ze blizko jedlo mi budu velmi chybat.

imro- 27.06.2014 09:47:41 | 195.2.244.193
v mojom okoli jedavaju vsetci. ale take ze menu za gastrace do 5 eur. azerbajdzansky kaviar s divymi bio madarinkami z madaskaru a hluzovkovym concasse nedava nikto.

older postings
Warning: This message board is moderated, articles not appropriate to this board may be deleted.