back to front

meno:
e-mail:
text:
Karol aky?
 

udrzbar- 27.06.2014 08:48:30 | 195.49.189.48
chch> vyhoda malomesta, v BA by si sa za toto pod 6e asi nedostal.
khai> to sa deje u vas? nebadam to okolo seba, imo to je velmi rozne.

snappah- 27.06.2014 08:39:28 | 78.98.52.16
Streaming Isn’t Saving the Music Industry After All, Data Shows…

pekny rozklad revenues z muziky, kolko penazi worldwide generuje stream, downloady a cd sale.

chch- 27.06.2014 05:21:51 | 217.73.23.116
ja chodim na obed, ktory obsahuje 3 chody, vyber z 2 polievok, alebo salat, vyber zo 4 hlavnych hotovych jedal, alebo vyber zo 7 pripravovanych, na koniec dezert. 3,60 Eur

khai- 27.06.2014 01:36:55 | 162.112.18.16
to je take uz aj na slovensku ze ludia nejedia obed cez tyzden lebo je to drahe?

udrzbar- 26.06.2014 15:08:39 | 195.49.189.48
ook> ano, pasiky :-/ az tu na ciernej som to zbadal a to uz je neskoro. a ano, 10 rokov bez par dni :)

ook- 26.06.2014 14:57:17 | 91.127.185.188

ook- 26.06.2014 14:55:27 | 91.127.185.188
zostali ti v rohoch pasiky, ako si vyrovnaval horizont v ps/, fotka mnam, ale davno to uz bolo.

udrzbar- 26.06.2014 13:05:26 | 195.49.189.48

heh, jedna z rodinneho archivu

ook- 26.06.2014 11:41:09 | 91.127.185.188
linkovat gif je pekna chujovina

udrzbar- 26.06.2014 08:55:15 | 195.49.189.48

A/B test of real-time marketing

Twitter Wins Real-Time Marketing Smackdown; Agency Strategist Declares Facebook Organic Reach 100% Dead

khai- 26.06.2014 02:46:54 | 162.112.18.16
ti/ty

khai- 26.06.2014 02:46:45 | 162.112.18.16
kolega mi prave ukazal ze ako robi unit testy, urobil ruby skript ktory v ramci "make" skriptu parsuje obj-c kod v ktorom hlada skrz regex volanie dummy funkcie z ktorej vytiahne parametre ktore su vo formate xpath a nimi ten ruby skript zmodifikuje json a vyprdi ho texoveho suboru s menom ktore je vyrobene z tych xpaths, spatne ten obj-c kod ktory obsahuje ten dummy call vytiahne textovy subor a zbehne test. strasne sa tesi ze ake sikovne riesenie vymyslel. je z nemecka. ludfan ti mas nejaku rodinu v nemecku? {g}

khai- 25.06.2014 23:11:54 | 162.112.18.16
ale ano, to je caro analogoveho lo-fi #nofilter

udrzbar- 25.06.2014 22:03:26 | 89.173.3.32
khai>sisi odpovedal. zenove umenie mozneho.

zaujimave inak, ze ma najviac dostala (neviemcim) ta fotka tej chajdy, mozno dobre zvolena hlba ostrosti alebo makke svetlo aleboco. za $15 imo radosti pokokot


khai- 25.06.2014 21:59:40 | 162.112.18.16
nuz co ti ja viem, tesil som sa ze niekto dal ccd na staru kameru a stoji to $15 ale hento je len diera v starej kamere kde vopchas novu kameru aby si mohol odfotit rozmazane makro fotky. hmm, nevim veru. keby niekto zacal predavat cisto full-frame ccd s baterkou a sd kartovym slotom, nieco velke ako go-pro s duchom arduino co by sa dalo "opravnou paskou" prilepit na stary fotak to by bola in a kava. ale stalo by to $2342387987 a nikto by to nekupil...

ook- 25.06.2014 21:47:26 | 91.127.185.188
no a?

udrzbar- 25.06.2014 20:43:42 | 89.173.3.32

dpreview forum member vkphoto has put a Sony NEX-F3 'digital back' on a vintage ICA Toska camera from the early 1900s and a Carl Zeiss Tessar 135mm 1:6.3. While it's not the most practical combination, the modifications only cost $15 and brought new life to an antique that was otherwise collecting dust. »»»

udrzbar- 25.06.2014 12:02:13 | 195.49.189.48
chch> bud rad, ze karol nedal odkaz na itunes.

khai- 25.06.2014 11:41:58 | 121.72.178.31
heh

chch- 25.06.2014 10:41:17 | 194.1.157.155
link na Amazon ? so 00'ies.

khai- 25.06.2014 03:36:54 | 162.112.18.16
http://www.amazon.com/Manslaughter-Body-Count/dp/B00JQYUXTE toto je strasne velka zabava. metal, punk, nsfw, etc...

ludfan- 24.06.2014 23:43:01 | 195.122.212.14
pani, prave som spravil pripity online checkin na www.bookryanair.com bez toho aby som platil cent navyse. aspon si to teraz myslim. uspechov na dnes uz bolo dost, hajde spat.

khai- 24.06.2014 23:23:15 | 162.112.18.16
ook, napisal by som sem celu story ale je to takto retrospektivne dost banalita kvoli ktorej som nemal zvysovat hlas. na druhej strane ale robim presne to co som tu rozpraval o mojej dcere o tom ako ma v realnom svete s ostatnymi deckami nevyhodu lebo jej chyba drzost kvoli tomu ze ju vychovavame k slusnosti. povedal co som chcel, dosiahol som to na co mam racionalne podlozenym dovodom kompletny narok a jedine co sa musim naucit je "jebat". skoda ze som zo slusnej rodiny kde "jebat" nebolo sucastou vychovy.

khai- 24.06.2014 23:08:25 | 162.112.18.16
imro: https://agilebits.com/onepassword skus trial ak maju, pre mna to je idealny nastroj ale kazdy robi veci inak.

udrzbar- 24.06.2014 21:10:29 | 89.173.3.32

snappah- 24.06.2014 14:09:29 | 91.127.162.187
Titan Leak

imro- 24.06.2014 12:20:51 | 195.2.244.193
khai: ako sa plz vola ten tvoj passwd manager?

ook- 24.06.2014 10:01:30 | 95.102.203.33
ciste teoreticky by ma zaujimalo ako by to videla - ta uspesne vyhadana p. kolegina ;)

khai- 24.06.2014 06:24:58 | 162.112.18.16
protip: nezacnite hadku s picou koleginou. nevyhratelne.

udrzbar- 23.06.2014 17:06:51 | 195.49.189.48
imro> podla mna uz tak ~10 rokov nie ;)

imro- 23.06.2014 17:00:42 | 195.2.244.193
yuran: si este stale legovy distributor?

udrzbar- 23.06.2014 16:54:55 | 195.49.189.48
snehové vlečky

ook- 23.06.2014 15:42:03 | 95.102.203.33
sokel z nosa

y@book- 23.06.2014 15:38:23 | 195.146.135.235
západoslovenské vadárne

ook- 23.06.2014 10:02:21 | 95.102.203.33
oxyd chloricity

imro- 23.06.2014 09:17:03 | 195.2.244.193
horska panna

udrzbar- 23.06.2014 08:37:48 | 195.49.189.48
tojasombol :)

udrzbar- 23.06.2014 08:37:39 | 195.49.189.48

- 23.06.2014 08:37:26 | 195.49.189.48

The 250 New Emoji? Here’s What They’ll Look Like

Unicode Consortium published a list of 250 new Emoji that they hope Google, Apple, Twitter and the rest will all come to embrace. Spiders! Middle fingers! “Man in business suit levitating”!
nove maju zlty podklad

snappah- 21.06.2014 14:27:31 | 95.102.30.155
Higgsov bizón

kacír v čížmách

khai- 21.06.2014 02:32:35 | 121.72.174.214
chcel som kupit chemex na doma, kukam ~$60 cisto za sklo, ~$13 za filtre a keby som chcel byt strasny hister a mat tu konvicu co vyzera ako vcelarsky ul tak dalsich ~$60. nastastie som kukol inde tiez lebo 1100w elektricky prekvapkavac s konvicou a mikrofiltrom z elektrospotrebicov: $50.

khai- 21.06.2014 02:28:46 | 121.72.174.214
okej to je velky niche co ten chlapec robi: "Druhá věc právě souvisí s tím používáním internetu k šíření a vydávání hudby – to je věc, která mě moc nezajímá."

kazdy je primarne o peniazoch, mozno nie *prave* teraz cerstvo najedeny po obede vo vykurenom dome... sak sa chapeme iste...

efha- 21.06.2014 01:25:53 | 85.70.137.128
indie-labele nie su primarne o peniazoch ale o umeni, minimalne proklamovane - spytaj sa lubovolneho 'nezavisleho' umelca. to je nieco ako chranene dielne, vid napr. tuto nejaky random rozhovor co som dnes cital - bez ohladu na to ze kapely o ktorych sa tam pise ti nic nehovoria.

ad goog/yt, takato disparita uz tu bola niekolkokrat (napr. google video vs yt), ber to tak ze goog je moloch, kde a) prava ruka nie nutne musi mat koordinovanu motoriku s lavou rukou a b) (fabulujem) mozno tymi rozdielnymi pristupmi zasiahnu viac ludi = vacsi market share. ktovie ...

khai- 20.06.2014 23:29:13 | 121.72.174.214
kokos, nie ze youtuba nebola doteraz komercna ale hento je Kapitalizmus jak svina. nechapem celkom to rozhorcenie indie labelov, kazdy je v tomto biznise kvoli peniazom vratane nich. zaujimavy je rozpor medzi yt a goog s ohladom na streamovanie a to ze yt *je* goog.

snappah- 20.06.2014 07:24:31 | 95.102.25.115
imho zatial asi najlepsia uvaha co sa deje okolo youtube, streamov a tak.

muskarin- 20.06.2014 07:09:52 | 78.98.59.82
efha, mi napadla kacirska myslienka - skus MS IE

khai- 20.06.2014 05:32:43 | 162.112.18.16
aha co som nasiel na wiki stranke o gabber In the mid 2010s out of Gabber emerged out of nowhere in Israel. Unlike the European scene the Israeli gabber scene is highly political affiliated, revolving around the Israeli libertarian movement and considered in Israel to be "A beacon of liberty in a sea of tyranny" as quoted by the man dubbed godfather of the Israeli Gabber scene David "Shalita" Kawaz.[6] In addition, many prominent gabber DJs and producers are not white; examples include The Viper, Nexes, Bass-D, Loftgroover, DJ Gizmo, The Darkraver, Dark Twins, Bass Technician, MC Raw (of Rotterdam Terror Corps) and HMS.

efha- 19.06.2014 14:43:24 | 195.122.195.194
udrzbar: bohuzial to je 2x2GB, viac slotov neni, tu su specs. mail mam presne ten.

efha- 19.06.2014 14:32:04 | 195.122.195.194
khai: mozno zacal v razf robit skor, nezachytil som to uplne presne - kazdopadne zaujimave ze robil v razf aj v nokii (ako director of UX) v dobe upadku oboch spolocnosti, ironicky sa tam na tom pochechtaval. vznik tych skupin odovodnoval tak, ze ludia (primarne sa bavime o strednej triede) zistuju, ze mat kazdu novu iteraciu iphone im neprinasa kvalitnejsi zivot a zacinaju sa venovat veciam, ktore im kvalitnejsi zivot prinasaju - slow food, citizen actions v ramci komunit, atd. jasne ze sa to tyka primarne hipstrov ktori su early adopters a nebude to asi nikdy vec majoritnej spolocnosti, ale ze prave tym ze su tieto skupiny middle class a priviliged tak nebudu zanedbatelne. + prave s tym uvadajucim moorovym zakonom* su tie technologie paradoxne drahsie a nie lacnejsie ... (dufam ze som to vsetko zreprodukoval spravne bola to dlha prednaska a nasledna diskusia a neviem uz presne co vsetko hovoril adam a co ostatni diskutujuci - nejaky diktafon som tam videl, ale vobec netusim kto to nahraval a ci to bylo ofic, skusim zistit)

*moorov zakon sa spomaluje, lebo naraza pomaly na fyzikalne (hustota dat, nano technologie pri vyrobe chipov, atd.) aj socialne limity (ekologia, social consciousness, atd.) a ich vyvoj nie je tak rychly ako v 70/80/90s. zaujimava myslienka bola, ze spolocnosti ktore sa najviac zasadili o rozvoj IT, internetu apod. pre firmy aj end-consumers (ako Xerox, IBM, atd.) a tym nastartovali to pekelne tempo Moorovho zakona maju/mali tento konzumerizmus priamo v DNA, nebyt ich, tak armada a univerzity doteraz mozno funguju na 300-baudovych modemoch a 8-bitovych procesoroch.

khai- 19.06.2014 12:29:10 | 121.74.177.250
fu, chlapik robil pre psyops O_O tiez ma to podobne ako snapa zaujima trochu detailnejsie. co je dovod pre vznik tych skupin? to je cisty hipsterizmus, sklamanie, anti-konzum alebo chudoba?
ja som z razf odisiel koncom 2001, to bolo ani nie mesiac od toho ako to padlo cele dost brutalne na hubu, neviem ako to prezili vetvy ako tokio, predpokladam ze tie kancelarie ktore mali existujuci biznis a dobre prospekty do buducnosti zostali pod originalnym razf ale amsterdam sa pokial viem dezintegroval. bluy prirodzene vie vsetky bolestive detaily (nie ze by na tom zalezalo alebo co) ale prirodzene sem uz nechodi.

older postings
Warning: This message board is moderated, articles not appropriate to this board may be deleted.